Průlezky

Autor: lk <libor.koloc(at)seznam.cz>, Téma: Finance, Vydáno dne: 04. 04. 2007

4. 4. 2007 se ve Veselé ve škole konala schůzka, kde bylo dohodnuto jak a čím bude vybavena část víceúčelového hřiště, která je věnována hlavně těm nejmenším.

V 13. hod se na zahradě školy konala pracovní schůzka, které se zúčastnili: za městské zastupitelstvo: pan starosta Myška a pan ing. Král za školu: paní učitelky ze ZŠ i MŠ za osadní výbor p. Koloc.
Podle předem připravené dokumentace se všichni zúčasnění dohodli na vybavení prostoru víceúčelového hřiště určenému především pro matky s dětmi. Bude zde tzv. šestihran - je to šestihraný altán s různými průlezkovými prvky, pérovka -sedátko na silné pérové pružině, kládovka - kládová houpačka, domeček - dřevěný domeček se šplhací stěnou a skluzavkou, dva stoly na stolní tenis- betonové a vše bude doplněno lavičkami

Vzhledem k bezpečnostním požadavkům musí být jednotlivé náčiní opatřeno tzv. dopadovými plochami, což jsou výkopy naplněné tříděným pískem - kačírkem. S panem starostou jsme se domluvili, že toto bychom zajistili blrigádnicky.
Dodání a kompletaci musí provést firma, která má certifikaci na výrobu takového vybavení. Tím se celá věc značně prodraží.
Vše by mělo být hotové do letních prázdnin, uvedl pan starosta.